>

HIRU: Yüksek Kaliteli Bisiklet Tekstili

HIRU: Yüksek Kaliteli Bisiklet Tekstili

 

ORBEA'nın HIRU bisiklet giysileri, her bisikletçinin zevklerine, tercihlerine ve disiplinlerine uyum sağlamaya çalışan çok farklı tasarımlar ve teknik nitelikler bulduğumuz üç seriden oluşuyor.

HIRU LAB
LAB serisi, estetiği göz ardı etmeden maksimum hafiflik ve aerodinamik sunmak üzere geliştirildi.

Her koşulda en yüksek seviyede performans göstermek isteyen Yol ve Cross-Country bisikletçilerine odaklanılmıştır.

HIRU ADVANCED
Konforu ön planda tutanlar için ADVANCED serisi, koşullar ne olursa olsun uzun Gravel, Cross-Country veya Yol maceraları için mükemmeldir.

Gravel veya dağ bisikleti turlarınızda, sırt çantası veya bel çantası kullanmak zorunda kalmadan ihtiyacınız olan her şeyi cebinizde taşıyabileceğiniz mükemmel takımlara sahiptir. Kıyafetler UPF30+ güneş korumasına sahiptir.

HIRU CORE
Günlük antrenmanlar için CORE serisi geliştirildi. Bu seride kilometrelerce yol kat etmek için mükemmel olan çok dayanıklı ve çok yönlü giysiler bulabiliriz.

Core Light Jersey, üç kumaşın kombinasyonuna sahip bir örnektir. Kollardaki ve yanlardaki file havalandırma sağlar ve ana panellerdeki dokulu kumaş, kendine özgü bir stil sunarken görünürlüğü artırmaya yardımcı olur.

 

AKSESUARLAR 
Bu serilere ek olarak, koleksiyonlarında birçok aksesuar da mevcuttur.
Her seride erkekler ve kadınlar için özel giysiler bulacağız ve koleksiyon, dört renkte kısa vizörlü teknik şapka, İtalyan kumaşından yapılmış kollar ve 6 renk kombinasyonunda çoraplar bulduğumuz bir dizi aksesuarla tamamlanıyor.

Yorum yap

Ne aramıştınız?

Sepetiniz