>
Bizi takip edin:

MyO

180 yılı aşkın tarihimiz boyunca, kişiselleştirme her zaman en iyi silahlarımızdan biri oldu. Bisiklet üretmeye başladığımızdan beri hedefimiz değişmedi: tam olarak istediğiniz gibi bir bisiklete sahip olmanızı sağlamak.

 

Her kullanıcı benzersizdir. Aynı tip bisiklet aramanın, aynı bisikleti veya aynı ihtiyaçları düşündüğümüz anlamına gelmediğini hepimiz biliyoruz… Haftada yedi gün bisikleti ile yola düşenler olduğu gibi bisikletini daha az yoğun kullanan bisikletçiler var. Dağ bisikletlerini en imkansız patika sürüşlerine sokanlar ve daha rahat arazilerde dağın özgürlüğünün tadını çıkarmayı tercih edenler var. Aktarma organlarına yatırım yapmayı tercih eden kullanıcılar varken, diğer yanda ise piyasadaki en yeni kadroya sahip olmayı tercih edenler var; bazıları bisiklet bileşenlerini bir araya getirirken maksimum hafiflik arıyor, diğerleri ise kendisi için en optimum kombinasyonu arıyor.

Sonuç olarak, önemli olan tam olarak istediğiniz bisiklete sahip olmanızdır: bisikletinizi nasıl kullanmak istediğinize göre en uygun kadroyu, dişli sayısını, seleyi, jant setini istediğiniz şekilde seçmenizdir. Kısacası bisikletinizin kişiselleştirilmesinde istediğiniz kadar ilerleyebilirsiniz. MyO ile tam olarak hayal ettiğiniz, tasarladığınız bisikletleri üretmeyi hedefliyoruz. orbea.com web sitesini ziyaret ederek veya bizimle iletişime geçerek hayallerinizdeki bisikleti tasarlayabilirsiniz!

KİŞİSELLEŞTİRME NEDEN ÖNEMLİ?

Orbea' nın ilk günlerinde, Eibar' daki küçük atölyemizde kendimizi silah üretimine adadığımız dönemde, ürünlerimizi diğerlerinden ayıran şey yine kişiselleştirmeydi: ince işçilik, altın ve gümüş detaylar, müşterinin isminin baş harflerinin gravür olarak işlenmesi… O zaman da amacımız, sahibinin kimliğinin ürüne yansıtılmasıydı.

Kişiselleştirme, sektörün geçtiği farklı dönemler boyunca Orbea' da önemli bir değer olarak kaldı: kadronuzun renklerini, donanımsal özellikleri seçebilir, kadronuzun üzerine isminizi ya da mottonuzu bile yazdırabilirsiniz.

Ancak, birkaç yıl öncesine kadar, her zaman bir parçamız olan kişiselleştirmeye, tam olarak istediğiniz bisikleti sizin için yaratmak için asla bir isim vermedik. Şimdi ise sizin gibi eşsiz bir bisiklet tasarlamanın adına MyOrbea (MyO) diyoruz.

 

MyO MU, MyOLite MI?

MyOrbea, farklı seviyelerde özelleştirmedir. Çoğu durumda, ideal bisikletiniz için en sevdiğiniz bileşenleri seçmenizden ibarettir: bu seçeneğe MyOLite diyoruz ve tüm Orbea yol, dağ, triatlon ve elektrikli bisiklet serisini kapsıyor. MyOLite size sunulan standart model yerine, örneğin size en iyi hissi veren frenler, en çok güvendiğiniz markanın lastikleri, tercih ettiğiniz aynakol veya sele ile bir bisiklete sahip olmanızı sağlar.

MyO ile en sevdiğiniz bileşenleri seçmenin yanı sıra, renklerin kombinasyonu ve adınızı potansiyel olarak sizin kadar benzersiz olan bir bisiklete yazdırabilirsiniz.

 

İŞLERİ YAPMANIN FARKLI BİR YOLU

Orbea' nın endüstriyel modeli, kullanıcı için hiçbir ek maliyet olmaksızın bu seviyede özelleştirme ve esneklik sağlamayı mümkün kılan şeydir: Orbea bir bisiklet deposu değildir. Biz bisiklet üreticisiyiz, teknolojik olarak çok gelişmiş boyama tesislerine sahibiz ve hepsinden önemlisi, sürecin her adımını kontrol eden son derece teknik, kalifiye çalışanlarımız var. Özel bisikletinizi tamamen Mallabia' daki merkezimizde boyayan ve monte edenler de büyük bisiklet hayranları ve şirket sahipleridir.

Tüm MyO bisikletlerinin % 100' ü, üretildiklerinde zaten bir alıcıya sahip. Planlamamız haftalık olarak revize edilir ve üretimimiz her gün planlanır.

Bu model herkes için daha sürdürülebilir. Bir müşteri olarak, bisikletinizin bir üretim hattı üzerinde sıradan bir ürün olmadığını, sadece sizin için yaratılmış bir şey olduğunu bilirsiniz. Bu nedenle, onunla özel bir duygusal bağ kurmanıza, ona daha iyi bakmanıza ve mümkün olduğu kadar uzun sürmenize neden olacak.

Bizim için MyO ve MyOLite, sizinle ve diğer birçok bisikletçiyle birlikte kurduğumuz bir bağdır. Bu, bize en özel isteklerinizi yerine getirmemiz için ya da sadece tam olarak ihtiyacınız olan bisikleti yapmamız için ilham veren bir çalışma şeklidir.

 Keşfetmeye hazırsan tıkla!

Ne aramıştınız?

Sepetiniz