>

Gain'i Eşsiz Yapan Nedir?

Gain'i Eşsiz Yapan Nedir?

SÜRÜŞÜNÜZÜ İYİLEŞTİRİN

Gain, sürüşlerinize hükmetmek için değil, sürüşünüzü iyileştirmek için tasarlandı. Enough Power konsepti, olağanüstü hafif, sportif şekilde sürülebilen bir elektrikli bisiklet deneyimi sunar, yolun çağrısına kulak veren eşsiz bir makine!

Her damla ter, her pedal vuruşu Gain'i ateşler, böylece sürüşünüze daha fazla kilometre ekleyebilirsiniz. Kusursuz ve entegre arayüzleri modern ve sezgiseldir. Gain, dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirerek deneyiminizi geliştirmek için tasarlandı. Gain ile sadece siz ve önünüzde kat edilmeyi bekleyen yollar var.

 

ENTEGRASYON

ICR PLUS

Dahili Kablo Yönlendirme, gidon boğazının altından ve alın borusu boyunca, sürtünme veya tıkanma olmadan dikkatlice yönlendirilir ve hem geleneksel hem de elektronik vites değiştirme sistemleri için optimize edilmiştir. Tescilli spacer seti, düzgün hava akışı sağlar ve kolay ayarlama sunar. Orbea yol bisikleti serisinin tamamı bu temiz çözümü, OC Entegre gidon boğazı ve kablolar ile sunar.

ENTEGRE IŞIKLAR

Sihir gibi - Tam entegre aydınlatma, sürüşünüzü geliştirecek özelliklerden sadece bir tanesidir. Gündüz ve gece varlığınızı bildiren far ve arka lambalarla Gain daha güvenli ve daha işlevseldir. Tam zamanlı yanan farlar ve isteğe bağlı uzun huzmeli farlarla Gain yola hazır.

 

 

 

GİZLİ SELE KELEPÇESİ

Her Gain Karbon'un sele borusu kelepçesi kadroya sorunsuz bir şekilde entegre edilerek kirlenme olasılığını azaltır ve aerodinamiği artırır. Aynı zamanda harika bir görsel sağlar.

  

  

 

ENTEGRE KAPAKLAR

Gain, arka jantın bisikletten çıkarılmasına izin veren yalnızca bir harici kablo bağlantısına sahiptir. Bu kablo, arka bacağın altına düzgün bir şekilde sıkıştırılır ve sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş bir kapakla gizlenir. BB'nin altındaki pil erişim portu da benzer şekilde görünmezdir. Sonuçta, harika bir bisiklet tasarlamanın ve tasarım ayrıntılarını unutmanın ne anlamı var?

 

 

TEKNOLOJİLER

Sürüş şeklimizde devrim yaratan Yeterli Enerji konseptine öncülük ettik. Daha az "E" nin daha fazla "bisiklet" anlamına geldiği deneyiminizi geliştirmek için tasarlanmış bir bisiklettir.

EBIKEMOTION X35 PLUS

Gain motoru, bisikletin kalbi ve Enough Energy konseptinin arkasındaki temel bileşendir. Gelişmiş iletim sistemi, sürüşlerinizi çok kolaylaştırmadan iyileştirmenize olanak tanıyan seviyelerde yumuşak, dengeli ve güvenilir pedal çevirme yardımı sağlar. Ve motor orta göbeğe değil arka jant aksına yerleştirildiğinden, güç desteği kapalıyken dirençsiz pedal çevirmenin keyfini çıkaracaksınız. Gain'in tork simülasyon algoritması, ihtiyaç duyulduğunda daha fazla güç üretmek ve gerekmediğinde onu korumak için bisikletin pedal stroku başına güç girişini eşleştirmesine olanak tanır.

 

X35 BATARYA

DAHİLİ BATARYA

Pil, bir eBike sisteminin en göze çarpan bileşenlerinden biridir, bu nedenle en hafif, en küçük ve en gizli birimi bulmak için her adım atılmıştır. Gain’in Enough Range pili size daha fazlasını değil, yeterli pil gücü sağlar. Dıştan bağlantı gereken yüksek hacimli bir pil ihtiyacını ortadan kaldırır.

ENOUGH ENERGY KONSEPTİ          36V 250WH PANASONIC BATARYA          DENGELİ AĞIRLIK DAĞILIMI
 
RANGE EXTENDER

Gain uzun yolculuklar için tasarlanmıştır, ancak fazlasını gerektiren bazı günler olabilir; bisiklette daha fazla zaman, daha fazla yokuş tırmanışı... Gain'in harici şarj cihazı olan Range Extender, matara kafesine mükemmel bir şekilde entegre olur ve sizi daha da fazla otonomi ile güçlendirir.
Range Extender, Ebikemotion X35 sisteminde bisikletin ana pilini şarj eder ve dahili pilin 248W/h kapasitesine ek 208 W/h sağlar. Bu, pil boyutunu 450 W/h'in üzerine çıkararak menzilde %70 artış sağlar.

X35 ARAYÜZÜ
 IWOC ONE VE EKRAN
Gain'in kontrol merkezi, üst tüp üzerindeki çekici ve gizli bir düğme ve gövdeye monte edilmiş bir bisiklet bilgisayarıdır. Basit iWoc ONE arayüzü ile sistemi açıp kapatabilir, motor destek seviyesini kontrol edebilir ve kalan pil şarjını görüntüleyebilirsiniz. Renkli LED aydınlatma, ihtiyacınız olan tüm bilgileri parmaklarınızın ucuna getirir.


ŞARJ BAĞLANTI NOKTASI
Gain çok sayıda kablo, bağlantı noktası veya aksesuar gerektirmez. CAN (Controller Area Network) veri yolu bağlantı noktası, şarj, sistem teşhisi veya Range Extender'ı takmak için tek bir arayüz sağlar.
  • Şarj cihazı ve Range Extender için tek bağlantı noktası
  • Kodlu bağlantı
  • Şarj için maksimum 2A
  • CAN,bilgisayar veya bluetooth ile sistem teşhisi

 

 

PAS SENSÖR

Gain’in sorunsuz ve dengeli desteği, gelişmiş bir sensör gerektirir. Şık ve ayrık bir sistem yaratma çabamızla mükemmel şekilde harmanlanan ruble kilit halkası, pedal çevirmenizi izleyen ve buna göre gücü ayarlayan bir PAS sensörüne sahiptir.

  • Devir başına 40 sinyal
  • Mıknatıslı kilit halkası sensörü
  • Tescilli Algoritma ve Elektronik

 MALZEME

ORBEA MONOKOK KARBON

En sofistike kadroyu mümkün kılmak için teknolojik açıdan mevcut en gelişmiş karbon yapıyı kullanıyoruz - Selede takdir edeceğiniz sonuçlar veren karmaşık ve özenli bir süreç. OMR kadroları, sertlik-ağırlık oranlarını iyileştirmek için standart bir yapıya yüksek modüllü ve yüksek mukavemetli lifler ekler. EPS formları ve PU alın borusu ve orta göbek ekleri ile balon kalıplama, kritik bölgelerdeki kırışıklıkları ve uyumsuzlukları durdurarak, mukavemeti korurken daha az karbon kullanılmasına olanak tanır.

 OMR KARBON 1030 G (53 BEDEN)

 

 

 

 

 

 

ORBEA HYDROFORMED ALÜMİNYUM

İstenmeyen esnemeye karşı mukavemeti ve direnci artırmak için alüminyum borularımızın şekillerini ve duvar kalınlığını geliştiriyoruz. Boruların eklemlerin ve kaynak bölgelerinin stresinden uzak olduğu orta bölgelerinde ağırlıktan tasarruf etmek için inceltilmiştir. Karbon üretimimiz kadar gelişmiş alüminyum teknolojilerini kullanmak, alüminyum bisikletlerimizin asla ikinci en iyi olmamasını sağlar.

Gain Hydro için yeni bir hafif orta göbek alanı tasarlamak, lastik açıklığını artırırken sertliği önemli ölçüde artırmamıza, daha kolay pil erişimi ve dahili kablo yönlendirmesi için daha fazla alan yaratmamıza olanak tanıdı. Gerçekten harika göründüğünden bahsetmiyoruz bile.

 

 

 

 

 

ORBEA ENDURANCE GEOMETRİ

Orbea Endurance Geometrİ, ergonominin ileriye gitmenize nasıl yardımcı olabileceğini yıllarca analiz etmemiz sonucu doğmuştur. Aerodinamiğe odaklanan bir yarış geometrisinin aksine, dayanıklılık ergonomisi, sürüşü daha kolay ve dayanıklılığı artıran bir bisikletle sonuçlanır. Kullanım, hassas ve sezgiseldir. Sürücü konforunu en üst düzeye çıkarmak için açılar ve boyutlar dikkatlice değerlendirilir ve bu da daha fazla konfor, daha uzun sürüşler anlamına gelir.

 

Yorum yap

Ne aramıştınız?

Sepetiniz