>

Wild FS'yi Eşsiz Yapan Nedir?

Wild FS'yi Eşsiz Yapan Nedir?

DETAYLARI DENEYİMLEYİN

Wild FS, sizi hayallerinizin en ücra köşelerine götüren bir bisiklettir. Akıllı tasarım ve gelişmiş süspansiyon, dünyanın ilk özelleştirilebilir e-MTB'sinde bir araya geliyor.

Wild FS, Üç versiyonda mevcuttur - ful karbon, alüminyum arka üçgen/karbon ön üçgen, ful alüminyum-. Tüm Wild FS ailesi, MyO'da bulunan sonsuz konfigürasyonlarla aynı platformu ve teknolojileri paylaşır.

Wild FS'ye daha yakından bakın ve tarzınıza en uygun modeli bulun.

GELİŞMİŞ VE YETENEKLİ GEOMETRİ

Bisikletin geometrisini, verimli pedal vuruşlarını 160 mm kranklarından yararlanan aşamalı kinematik ile dengelemek için tasarladık. Sonuç, Wild FS en gelişmiş bisikletçilerin beklentilerini aşan, ancak her şeyden önce konfor ve güvenilir performans arayan acemi bisikletçileri ağırlayan bir bisiklettir.

Bunu akılda tutarak, bisiklet 65,5º kafa açısına, güvenilirliği ve kontrolü garanti eden gelişmiş bir pedal çevirme pozisyonuna ve dengenizi kaybetmeden sizi hareket halinde tutmak için daha uzun bir üst boruya sahiptir.

Diğer bir tasarım faktörü, doğal ve sezgisel harekete izin veren alt orta göbek yüksekliğidir. Alt braketten genişleyen şasinin her bir bağlantı kolu, bisikletin verimliliğine katkıda bulunur ve yüksek hızlarda denge sağlayan bir dingil mesafesi oluşturur. 160 mm krank kolu, daha iyi pedal çevirme ritmini kolaylaştırır ve bu da e-bisiklet motorunun performansını artırır.

Wild FS, güvenli bir şekilde patikayı takip eder, dağlarda kontrolünüzü her yöne doğru korur ve kelimenin tam anlamıyla ayaklarınızın altındaki zemini kavrar. Bu his, çok yönlülüğü ve hızı artıran 29 ”tekerlekler ve virajlarda ve frenleme sırasında daha fazla çekiş için patikaya kilitlenen 2,6” lastiklerle güçlendirilir.

Wild FS için süspansiyon kilit noktadır. 2019'da sırasıyla 150 ve 140 mm olan  ön ve arka süspansiyonu 2020 versiyonunda 160 mm ön ve arka hareket mesafesine yükselttik. En iyi kinematik ve sürüş davranışını sağlamak için, süspansiyonun zayıf noktasını belirlemek için sayısız teste tabi tutuyoruz. Önerilen SAG (süspansiyonun esneme mesafesinin süspansiyonun toplam uzunluğuna bölünmesi ile bulunan oran) %25-%30 arasındadır.

YENİ JENERASYON MOTOR 

Wild FS'yi güçlendirmek için, her modeli pedal çevirirken sağladığı dengeli güç dağıtımı sebebiyle 4. nesil Bosch Performance CX motorla donattık.

Motor, bisikletinize ve sürüş tarzınıza sorunsuz bir şekilde entegre olan, alt borunun içine yerleştirilmiş, çıkarılabilir ve kolayca erişilebilen 625 Wh dahili batarya ile çalışır. Ön üçgende ikincil bir pil yuvası bulunur ve isteğe bağlı 500 Wh pil ile maceralarınızı 1125 Wh'a çıkarır ve uzak mesafeleri ulaşabileceğiniz mesafeye getirir. Alternatif olarak, ikinci pilden vazgeçin ve çok amaçlı alet kapasitesine sahip bir matara kafesi takmak için bağlantı parçasını kullanın.

KARBON MU ALÜMİNYUM MU?

Üst düzey modeller tamamen OMR karbondan yapılmıştır, ancak Wild Fs serisinin geri kalanında alüminyum bulunur. Alüminyum ile tasarlanan bisikletlerde, hidroformlu borular pürüzsüz kaynaklar ile birleştirilerek, karbon muadillerine uygun estetik görünümlü pürüzsüz kadrolar elde edilir. Aynı pürüzsüz kaynaklar, kadro üzerinde en fazla gerilimi gören bağlantı noktalarına bütünsel güç katan işlevsel avantajlar sağlar.

Malzeme kombinasyonunu modele göre keşfedin:

MODEL ÖN ÜÇGEN ARKA ÜÇGEN BAĞLANTI BATARYA KAPAĞI MYO MYO LITE
M-LTD KARBON VAR VAR
M-TEAM KARBON VAR VAR
M10 KARBON VAR VAR
M20 KARBON ALÜMİNYUM KARBON YOK VAR
H10 ALÜMİNYUM POLİMER YOK VAR
H15 ALÜMİNYUM POLİMER YOK VAR
H25 ALÜMİNYUM POLİMER YOK VAR

 

Ve MyO platformundaki 1 milyon olası konfigürasyonla, Wild FS'yi benzersiz bir şekilde beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Tam karbon modeli için MyO'yu veya diğer iki model için MyO Lite ile, e-bisikletinizi her iş için doğru araca dönüştürecek en sevdiğiniz amortisör, fren, maşa, sele, boya renkleri ve çok daha fazla bileşen kombinasyonunu seçebilirsiniz.

Wild FS üç bedende mevcuttur: SM, LG ve XL.

FONKSİYONEL GÜNCELLEMELER

2020 için güncelleme alan sadece Wild FS ailesinin yapısı değildir. İşlevsel ve estetik güncellemeler arasında pil anahtarı için düşünülmüş bir tuş takımı ve üç farklı montaj konumuna sahip Bosch güç ekranı için özel, entegre bir tasarım bulunur.

Bataryayı darbelerden korumak için destekler ve motor üzerindeki koruyucu kapaklar ve aletsiz çıkarılabilir karbon veya polimer batarya kapağı (modele bağlı olarak) ile bisiklet genelinde dayanıklılığı ve güvenlik özelliklerini güçlendirdik. Maşanın alt boruyla temas etmesini önlemek için 164º dönüş açısına sahip bir stoper ekledik.

Tüm modeller aynı platformu ve teknolojiyi paylaşır, dolayısıyla seçiminiz ne olursa olsun, Orbea’nın yüksek performanslı kalitesini en zorlu arazide bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Yani asıl soru şu: Kontrolü yeniden ele geçirmeye ve doğaya karışmaya hazır mısınız?

Yorum yap

Ne aramıştınız?

Sepetiniz