>

OMX- Karbon Üretiminin Zirvesi

OMX- Karbon Üretiminin Zirvesi

Karbon üretimimizdeki sürekli iyileştirme arayışı, birkaç yıl öncesine neredeyse benzeyen sonuçlar verdiğinde, karbon hakkında konuşma şeklimizi değiştirmenin zamanı geldi.

OMX' in piyasaya sürülmesiyle, her yerde sürücülere en hafif ve cevap verme kabiliyeti en yüksek kadrolarımızı sunuyoruz. OMX' in gizli bir karışım olduğunu iddia etmiyoruz, bundan daha basittir - OMX, karbon fiber bisiklet üretiminin zirvesidir.

  

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Harika bir tasarım ve iyi uygulanmış yapı, sürmesi zevkli kadrolar sağlar - ve bunları biz de sürüyoruz! Ama aynı zamanda onları daha iyi hale getirmek için kesiyor, röntgen çekiyor, deliyor, büküyor, çekiyor, eziyoruz.


Kadrolarımızı endüstri standartlarının ötesine geçen bir dizi tescilli test prosedürü aracılığıyla analiz etmek, bize tasarım sürecimize uyguladığımız paha biçilmez veriler sağlar.

Bunların bir kısmı laboratuvarda, çoğu yolda veya dağda gerçekleşir - ancak bunların hepsi iyileştirme için çok önemlidir ve Ömür Boyu Garanti sunmanın anahtarıdır.

MÜKEMMEL DENGE

Işık iyidir - yapısal bütünlük kritiktir. Kusursuz şekilde ayarlanmış rijitliğe sahip en hafif kadroyu oluşturmak basit hedeftir, ancak bu, uzun yıllara dayanan tasarım becerisi ve üretim uzmanlığı gerektiren bir süreçtir.


OMX kadroları, her kadrodaki ağırlığı ve sertliği mükemmel şekilde ayarlamamıza yardımcı olan 3800MPa çekme mukavemeti ile 588GPa'ya kadar yüksek modüllü fiberleri harmanlamaktadır.

En iyi malzemeler harika bir başlangıçtır; bunları özel mühendislerin ellerinde akıllı tasarımlara uygulamak, nihai sonucu gerçekten olağanüstü hale getirir.

MASTERFUL YAPI

Mevcut en yüksek kaliteli prepreg karbon levhalar, fazla malzemeleri ve üst üste binmeyi en aza indirmek için farklı kadro boyutlarına göre lazerle kesilir.

Elyaf yönü ve yerleşimi, test prototipleri ile belirlenir ve son ısıtmadan önce her kadronun belirli alanlarının önceden kalıplanması, en az miktarda karbonla optimum elyaf ve reçine sıkıştırmasını sağlar.

Amaç, katmanların düzgün ve eşit şekilde sıkıştırılmasıdır; Tam EPS kalıplar, Poliüretan ve Lateks ekler, kadro kalıplanırken kırışıklıkları ve kusurları ortadan kaldırmak için kullanılır.

 

Yorum yap

Ne aramıştınız?

Sepetiniz